Indywidualne zestawy na wymiar

Wpisany przez Administrator
PDF Drukuj Email

Na specjalne życzenie naszych Klientów poszerzyliśmy swoja ofertę o gotowe produkty do samodzielnego montażu. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy zestawy oświetleniowe oparte o taśmy LED, moduły, diody  w dowolnej konfiguracji - docinamy taśmy LED na dowolne odcinki, podłączamy przewody o określonej długości, lutujemy złączki, dobieramy odpowiednie zasilacze LED i sterowniki RGB. Docinamy profile na wymiar.

Wszystko według Państwa życzenia!


Korzystając z naszej oferty otrzymają Państwo gotowy produkt, to my zajmiemy się podpięciem przewodów czy dobraniem odpowiedniego zasilania i sterowników. Dla Państwa wygody dołączamy krótką instrukcję, dzięki której podłączenie sprzętu będzie naprawdę łatwe i szybkie. Teraz każdy może cieszyć się własnoręcznie zamontowanym oświetleniem LED w swoim domu!

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa, które chciałyby wykorzystać tego typu zestawy w swoich projektach. Nasze produkty znajdują zastosowanie szczególnie w branży reklamowej, która bardzo ceni sobie nowoczesne technologie - wykonujemy podświetlane kasetony, szyldy, standy, panele, litery 3D i wiele innych, podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nieszablonowych projektów.

Artykuły oferowane przez LEDmaker są wykorzystywane także w stolarstwie, produkcji opraw i lamp czy po prostu w oświetleniu pomieszczeń firmowych bądź prywatnych.

Tworzymy również sterowniki dedykowane dla konkretnych instalacji - więcej informacji na ten temat jest dostępnych w zakładce Produkcja LEDmaker.

O wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów mogą poświadczyć dotychczasowi usatysfakcjonowani Klienci, m.in. Royal Canin, Focus Media Group, SmartAmbient, Artdentis, NaszeMiasteczko Development, Polsat Cyfrowy i wiele innych.

W razie pytań odnośnie naszej oferty zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 535 762 537, poprzez formularz kontaktowy lub pocztę elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Poniżej kilka projektów, a w nich m.im. oświetlenie szkła piaskowanego, tylne podświetlenie folii rozpraszającej światło, sterownik LEDmaker, zestawy RGB do oświetlenia schodów, oświetlenie stand'ów reklamowych oraz panele podświetlające wizualizacje z pleksi.

indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker

indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker

indywidualne zestawy na wymiar LEDmaker

 

Jeżeli masz jakiś pomysł, w którym można wykorzystać oświetlenie LED to zapraszamy do współpracy. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych zestawów do różnych zastosowań.

 

<<powrót