Firma

Wpisany przez Administrator
PDF Drukuj Email

LEDmaker już od 2010 roku bierze udział w rozwoju polskiego rynku nowoczesnych systemów oświetleniowych. Firma jest owocem współpracy młodych i przedsiębiorczych absolwentów prestiżowego wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Zdobywana latami fachowa wiedza, bezcenne doświadczenie nabyte dzięki naszym Klientom, a także szczera pasja w działaniu i zainteresowanie najnowszymi technologiami przyczyniły się do naszego szybkiego rozwoju.

 

 

oświetlenie led ledmakerLEDmaker nie jest kolejną firmą zajmującą się sprowadzaniem z Azji najtańszych produktów i odsprzedawaniem ich po zawyżonej cenie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem inżynierów, którego wizytówką jest jakość, bo wiemy, że usatysfakcjonują Państwa tylko najwyższej jakości materiały. Nam z kolei pozwolą one zaprezentować pełnię umiejętności w sztuce tworzenia nowoczesnego oświetlenia. Zdajemy sobie sprawę, że praca w tak szybko rozwijającej się gałęzi przemysłu oświetleniowego niesie ze sobą ogromne wyzwania. Dlatego korzystamy z profesjonalnych laboratoriów, gdzie wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są wcześniej gruntownie sprawdzane i testowane. Pozwala nam to z pełną odpowiedzialnością rozświetlać Państwa domy i biura. Działamy na szeroką skalę, współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami oświetlenia, dzięki czemu sprostamy każdemu zleceniu.

Tworzymy dla Was spełniające najwyższe standardy oświetlenie LED.

Od przygotowania projektu, przez wykonanie gotowych zestawów oświetleniowych, aż do profesjonalnego montażu. Dodatkowo zapewniamy fachową obsługę serwisową, i to nie tylko w trakcie trwania gwarancji, ale także po jej utracie.

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną wizytę, w naszej firmie lub we wskazanym przez Państwa miejscu, podczas której nasi doradcy pomogą dobrać optymalne rozwiązania oświetleniowe, a także odpowiedzą na wszystkie związane z tym pytania.

Ponieważ nie boimy się nowych wyzwań, katalog naszych usług cały czas się powiększa.

W ramach świadczonych usług realizujemy dla Państwa:

- Dobór odpowiednich komponentów (zasilacze LED, sterowniki RGB itp.)
- Przygotowanie zestawów LED według Państwa potrzeb,
- Wykonanie materiałów reklamowych z pleksi lub szkła - grawerowanie i podświetlenie LED

 

Co sprawia, że warto zaufać naszej firmie?

  • - Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują najwyższą jakość oferowanych usług.
  • - Szeroki zakres działania - dzięki współpracy z projektantami wnętrz, agencjami reklamowymi, firmami obsługującymi imprezy masowe oraz budowlanymi możemy realizować dla Państwa najbardziej złożone projekty.
  • - Indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów.
  • - Konkurencyjne ceny i korzystne rabaty.

Oświetlenie LED zamiast tradycyjnego oświetlenia.

Dlaczego oferujemy Państwu technologię LED, a nie konwencjonalne żarówki czy świetlówki?

Już pierwszy rzut oka pozwala stwierdzić, że oświetlenie LED jest niezwykle barwne i efektowne. To właśnie estetyka bardzo często bywa powodem, dla którego nasi Klienci decydują się na tego typu rozwiązania. Warto jednak wiedzieć, że wygląd wcale nie jest ich największą zaletą. To przede wszystkim ogromna oszczędność  ? diody LED są najbardziej energooszczędnym źródłem
światła! Nie dość, że przekształcają w światło nawet 95% dostarczonej im energii (zwykła żarówka maksymalnie 10%), to czas ich pracy wynosi przeciętnie 50 tys. godzin (25 razy więcej niż standardowa żarówka).

To się po prostu opłaca!

Zalety oświetlenia LED

 

Rozwój firmy LEDmaker.

Zespół naszych inżynierów opracowuje nowe standardy sterowania oświetleniem LED, które w niedalekiej przyszłości zostaną wdrażane przez naszą firmę na rynek. Pragniemy zintegrować systemy inteligentnego sterowania przy użyciu dostępnych urządzeń. Nie tylko staramy się sprostać wyzwaniom, jakie stawiają nam Klienci, ale również wychodzimy naprzeciw nim. Wybiegamy w przyszłość, ponieważ doskonale znamy potrzeby potencjalnych użytkowników.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć., poprzez formularz kontaktowy lub pod telefonem +48 535 762 537