Zasilacze LED

Wpisany przez Administrator
piątek, 16 września 2011 16:10
PDF Drukuj Email

Zasilacze LEDzasilacze led są specjalistycznymi urządzeniami, które dają na wyjściu napięcie 12V prądu stałego, potrzebne do zasilenia komponentów wykorzystujących diody LED. W szczególności niezbędne są przy zasilaniu taśm LED i modułów LED. Dysponujemy szeroką gamą różnych zasilaczy: wtyczkowe/adaptery, wodoodporne, instalacyjne, prądowe, zasilacze o dużej mocy. Posiadamy również zasilacze o innych napięciach wyjściowych. Kluczową sprawą jest dobranie odpowiedniego zasilacza w zależności od długości taśmy i jego prawidłowe podłączenie. Zawsze można skorzystać z naszej pomocy - doradzimy jaki zasilacz będzie niezbędny i pomożemy przygotować schemat podłączenia.

ceny: od 22,90 zł brutto

 

 

 

Posiadamy w ofercie zasilacze LED 12V DC: wtyczkowe/adaptery o mocy wyjściowej od 6W do 120W, zasilacze wodoodporne MeanWell serii LPV od 18W do 100W, zasilacze wodoodporne MPL od 10W do 200W, zasilacze prądowe LPC, zasilacze serii RS instalacyjne od 15W do 150W oraz zasilacze serii PFC od 75W do 750W.

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty i zabezpieczenia. W ofercie posiadamy również bardziej zaawansowane zasilacze serii HLG i CLG, oraz zasilacze o innych napięciach wyjściowych np. 5V lub 24V. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zobacz inne produkty oświetlenia LED

 

Cennik wybranych zasilaczy MeanWell
(ceny brutto)

zasilacze LEDmaker

Oferujemy tylko zasilacze MeanWella ze względu na ich jakość i niezawodność. Zasilacze rynkowe bardzo często nie są wysokiej jakości i powodują uszkodzenia na taśmach LED. Więcej w zakładce serwis oświetlenia LED.

 

<<powrót